Skolai pieteikti jau 40 audzēkņi, esam pieejami arī Twitter

No 1.marta sākusies dokumentu pieņemšana mācībām Laurenču sākumskolā 1.-5.klasei. Pirmo 10 dienu laikā (dati uz 10.03) reģistrēti jau 40 pieteikumi. Visvairāk – uz 1.klasi, taču ir pieteikti bērni mācībām arī 3., 4. un 5.klasē.

Esam izveidojuši arī savu Twitter kontu, lai Jums vieglāk sekot aktualitātēm. Tāpēc aicinām pievienoties – @LaurencuSkola.

Dokumentus uzņemšanai Laurenču sākumskolā jāiesniedz Siguldas novada pašvaldības Izglītības pārvaldē, Skolas ielā 3, Siguldā (bijušajā Tornīšu skolā). Piesakot bērnu skolā, līdzi jāņem bērna dzimšanas apliecība.

Pieteikumus lūdzam iesniegt  personīgi skolas direktorei Sanitai Ungurai

Pirmdienās, ceturtdienās 8:00-18:00

Otrdienās, trešdienās 8:00- 17:00

Piektdienās 8:00-14:00