Otrdien aicinām uz Atvērto durvju dienu

skola_02_maijs

Otrdien, 7.maijā plkst.18.00 interesentus aicina uz Laurenču sākumskolas Atvērto durvju dienu. Skolas ēkas remonta dēļ tikšanās ar vecākiem notiks turpat blakus esošā hosteļa „Kaba” ēdamzālē (ieeja no stāvvietas puses) Puķu ielā 2, Siguldā. Priecāsimies satikt visus vecākus, kuriem ir interese par bērnu mācībām Laurenču sākumskolā gan 1.klasē, gan no 2.-6.klasei.

Pēc datiem uz 1.maiju mācībām Laurenču sākumskolā saņemti jau ap 70 pieteikumi, kas nodrošina, ka skolā tiks veidoti divi 1.klašu komplekti.  Aizpildās arī vecāko klašu audzēkņu saraksts.

Atvērto durvju diena plānota tā, lai ikvienam būtu iespēja iepazīties ar visiem tematu blokiem, skaitliski mazākās grupās apmeklējot dažādas prezentācijas. Kopā ar Siguldas Sporta skolas un Mākslu skolas „Baltais Flīģelis” pārstāvjiem informēsim par mācību programmas un papildizglītības un profesionālās ievirzes nodarbību piedāvājumu, skolas darba organizāciju. Vecāki varēs tikties ar skolotājiem un skolas personālu. Nelielā ekskursijā gar skolas ēku un apkārtni, informēsim par remontdarbiem, ēdināšanu, transportu un pārējo infrastruktūru. Vecāku biedrības dibināšanas darba grupas pārstāvji informēs par līdzfinansējuma jautājumiem un biedrības statūtiem.

Ieskaitot apkārtnes apskati un sarunas, pasākums ilgs divas stundas, tādēļ, lai varētu kvalitatīvi iepazīties ar visu sagatavoto informāciju, vecākus aicinām ieplānot Atvērto durvju dienu apmeklējumu līdz plkst. 20.15.

Atvērto durvju dienā būs iespēja iesniegt pieteikumus mācībām, aizpildot iesniegumu pēc pasākuma. Jūsu ērtībai iesnieguma veidlapas pieejamas arī elektroniski šeit . Interesentus aicinām līdzi ņemt bērna dzimšanas apliecības kopiju, kas jāiesniedz kopā ar iesniegumu.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

%d bloggers like this: