Aicinām pieteikties ģimeņu kopā būšanas saietam

8.-9.jūnijā Laurenču sākumskola organizē ģimeņu kopā būšanas saietu „Lieli un mazi tiekas Laurenčos“. To apmeklēt aicinātas gan tās ģimenes, kas šogad jau izlēmušas uzsākt savu bērnu skolas gaitas Laurenču sākumskolā, gan tās, kas vēl nav pieņēmušas galīgo lēmumu vai par skolas izvēli domās nākotnē.

„Saieta organizēšanas mērķis ir sākt veidot skolas kopienu un savstarpējo uzticēšanos, dodot iespēju ģimenēm un skolas kolektīvam savstarpēji iepazīties, izzināt gan bērnu, gan viņu vecāku talantus un intereses. Vēlamies radīt kopā būšanas svētkus, kas motivētu bērnus nākšanai jaunajā skolā, lai viņi ar prieku gaida 1.septembri. Divu dienu garumā vēlamies demonstrēt metodes un saturu, kas bērniem būs pieejams un ar ko skola būs īpaša, dažādās radošās darbnīcās un kopīgos atpūtas vakaros iepazīt vienam otru tuvāk, attīstīt idejas, lai ikvienam klātesošajam rastos sajūta, ka te ir domubiedri, ar kuriem gribas būt kopā,“ par plānoto pasākumu stāsta Laurenču sākumskolas direktore Sanita Ungura.

Pirmā saieta diena plānota kā Iepazīšanās jeb Kopienas diena un noritēs Jaunrades nama apkārtnē, Skolas ielā, sākot no plkst. 10.00. Notiks dažādas skolotāju un vecāku piedāvātās radošās darbnīcas, ģimeņu sporta svētki, citas aktivitātes, kurās varēs piedalīties gan pieaugušie, gan bērni. Vakarā plkst. 18.00 iecerēts pārgājiens ar dažādiem uzdevumiem, kas bērniem ļaus tuvāk iepazīt nākamos klasesbiedrus. Tas noslēgsies Satezeles pilskalnā ar kopīgu vakarēšanu pie ugunskura, stāstu stāstīšanu, desiņu cepšanu, muzicēšanu un dančiem. Vakara pasākumu ar priekšnesumiem kuplinās vairākas Siguldas novada mūziķu ģimenes, tiks piedāvātas latvisko danču tradīcijas.

Aicinām atsaukties tās ģimenes, kas ar prieku un interesi vēlētos vadīt kādu darbnīcu,  demonstrēt savas prasmes vai kuplināt vakara muzikālo un atraktīvo pasākumu. Piemēram, organizēt sportiskas aktivitātes, mācīt rokdarbus, mezglu siešanu, ugunskura iededzināšanu ar dabas materiāliem, demonstrēt kādu unikālu kolekciju vai ko citu. Informāciju par piedāvājumu gaidīsim uz e-pastu laurencuskola@sigulda.lv vai pa tālruni 27807774 (direktore Sanita Ungura) līdz 21. maijam.

Otrā saieta diena iecerēta kā Ideju diena, jo tās ietvaros ģimenes tiks aicinātas darboties Laurenčos – dažādās darba grupās gan bērni, gan vecāki veidos savu nākotnes skolu. Sākot no plkst. 9.00 bērni vairākās darbnīcās varēs veidot savu redzējumu, piemēram, intervēt vienam otru un veidot filmu ar nosaukumu „Ko es gribu darīt skolā“, veidot rotaļlaukuma vai rotaļistabas maketus u.tml. Vecāki tiks aicināti uz diskusiju par savu redzējumu izglītībai jaunajā skolā un vairākās darba grupās plānot dažādas konkrētas vajadzības skolai, piemēram, apkārtnes un rotaļlaukuma iekārtošanu, gaiteņu dizaina koncepciju un attīstīt citas praktiski noderīgas idejas. Saiets noslēgsies ap plkst. 15.00 – 17.00 kā svētki ar cienastu, improvizētu koncertu, laba vēlējumiem skolai.

Saieta dalības maksa pieaugušajiem ir 3 LVL dienā, bērniem virs 5 gadu vecuma 2 LVL dienā. Jaunākiem bērniem dalība bezmaksas, taču jārēķinās, ka radošās darbnīcas pa dienu vairāk tiks organizētas bērniem vecumā no 5 gadiem. Dalības maksa ir tikai par ēdināšanas izdevumiem (pusdienām, uzkodu pauzēm, vakara un noslēguma pasākuma cienastu). Piemēram, četru cilvēku ģimenei ar diviem bērniem virs 5 gadu vecuma dalība saietā abas dienas izmaksā 20 LVL. Ja nav iespējams piedalīties abas dienas, dalības maksa tiek aprēķināta par konkrēto apmeklējuma dienu.

 Dalībnieku pieteikumus gaidīsim līdz 27.maijam, aizpildot anketu sadaļā „Ģimeņu saiets“ vai Izglītības pārvaldes lietvedībā Skolas ielā 3, 1.stāvā. Dalības maksu lūdzam samaksāt līdz 4.jūnijam Izglītības pārvaldes lietvedībā Skolas ielā 3. Maksājumu iespējams veikt arī caur internetbanku iepriekš atsūtot konta pieprasījumu uz e-pastu laurencuskola@sigulda.lv .

Pieteikuma anketa

Tālrunis uzziņām – 29215057 (Vecāku atbalsta grupas dalībniece Aija Petrovska).

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

%d bloggers like this: