Aizvadīti Dzejas dienu pasākumi

Septembra mēnesis Laurenču sākumskolā aizvadīts dzejas dienu noskaņās.  Visu septembri  skolēni iepazinās ar latviešu dzejniekiem, viņu daiļradi, meklēja dzejoļus, ilustrēja tos un vāca interesantus faktus par saviem mīļākajiem dzejniekiem.

Dzejas mēnesis noslēdzās īpaši interesanti – ar Dzejas nakti vecāko klašu skolēniem un dzejas pēcpusdienu jaunāko klašu skolēniem. Skolēni saņēma arī „Jāņa Rozes grāmatnīcas” sarūpētas dāvanas.

Piektdien, 27.septembrī skolā virmoja liriskas noskaņas – dzejas nakts gan lieliem, gan maziem bija gaidīts un līdz šim nebijis pasākums. Ieeja pasākumā – paša izvēlēts dzejolis.  Tad septiņās stacijās bērniem bija iespēja atpazīt dzejniekus, meklēt skolā „noklīdušus” dzejoļus, likt puzli ar dzejnieku portretiem, ilustrēt dzejoļus, erudītu konkursā „Gudrais dzejnieks” parādīt savas zināšanas, kā arī pašam sacerēt dzejoli. Starp dzejošanu un klejošanu, bērni ieturēja vakariņas, ko mājturības kabinetā kopā ar pedagogiem bija sarūpējuši  5.klases skolēni. Paldies viņiem par garšīgo maltīti un oriģinālo galda noformējumu.  Dzejas nakts izskaņā, pirms miega, bērniem bija iespēja noskatīties filmu.

Paldies skolēniem un viņu vecākiem par atsaucību un atbalstu, kā arī ļoti liels paldies skolotājām, kas palīdzēja pasākuma organizēšanā un norisē.

Pasākuma norise skatāma fotogalerijā

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

%d bloggers like this: