Laurenču sākumskolā viesojās Pašvaldības policijas inspektori

1387187707_39

Piektdien, 13.decembrī Laurenču sākumskolā 4. un 6.klases skolēniem bija iespēja tikties un aprunāties ar  Siguldas novada Pašvaldības policijas inspektoriem.

Bērni tika informēti un iepazīstināti ar aktuālajiem jautājumiem par atstarotāju nepieciešamību, drošību uz ielas, par braukšanu ar velosipēdu, par policista profesiju, u.c. Tika runāts arī par savstarpējām attiecībām skolā un sabiedrībā kopumā. Inspektori iepazīstināja skolēnus ar svarīgajiem sabiedriskās kārtības noteikumiem.

Skolēniem tika sniegtas atbildes un daudziem viņus interesējošiem jautājumiem. Kārtībsargi skolēniem deva iespēju iepazīties ar viņu lietojamo aprīkojumu, kas arī visvairāk sajūsmināja bērnus.

Tikšanās ar Pašvaldības policiju notika vecāku dežūru dienas ietvaros, kas ik mēnesi notiek Laurenču sākumskolā, kad vecāki uzņemas vadīt izglītojošu stundu bērniem vai organizēt kādas interesantas tikšanās.

Laurenču sākumskola izsaka pateicību Pašvaldības policijas priekšniekam Mārim Garjānim par atsaucību, inspektoriem par veltīto laiku bērnu izglītošanā un par dāvinātajiem atstarotājiem.

Ar Pašvaldības policijas priekšnieka atbalstu šādu sadarbību plānots turpināt.

Plašāka fotogalerija pieejama šeit

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

%d bloggers like this: