Mākslas nakts Laurenču sākumskolā

Pagājušajā nedēļā Laurenču sākumskolā pulcējās lieli un mazi laurēni, lai piedalītos mākslas naktī. Šī pasākuma tēma – Kaķīškalns. Skolotāji un skolas darbinieki gatavoja mākslas darbus ar šādu nosaukumu, kurus skolēni vakara gaitā varēja iegādāties improvizētā izsolē par īpaši izveidotām „varžu naudiņām” . Tās savukārt skolēni paši pelnīja piedaloties dažādās mākslas nakts aktivitātēs.

Pirms pasākuma katra klase izlozēja savu krāsu, kas noteica gan ģērbšanās un aksesuāru, gan vakariņu galda toni, ko arī bija jānoformē kā mākslas darbu. Kad tika nobaudītas krāsainās vakariņas, dalībnieki devās piedalīties mākslas nakts dažādajās aktivitātēs – reklāmas aģentūrā, ēnu teātrī, disko džungļos, kaķu fotosalonā, mākslas muzejā, kā ari vērot zvaigznes.

Nakts izvērtās radoša, mākslas caurvīta un ļoti interesanta. Pēc spraigās izsoles, bērniem pirms miega bija iespēja verot unikālo ēnu teātra ierakstu, kas nule kā bija pašu radīts un tapis. Kā mums veicās plašāk varat aplūkot klāt pievienotajā fotogalerijā.

Paldies visiem par dalību, īpaši mūsu mākslas skolotajām Zinaīdai Ceskei un Vitai Vīksnai par iniciatīvu un organizēšanu, kā arī liels paldies par zvaigžņotās nakts izrādi Andrim Anspokam.

Informāciju sagatavoja M.Veica, fotogrāfiju autores – Z.Oliņa un M.Veica

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

%d bloggers like this: