Laurenču sākmskolā noslēdzies lasīšanas maratons “Bērnu un jauniešu žūrija”

Trešdien, 28.janvārī, mūsu skolas bibliotēkā bija sapulcējušies čaklākie lasītāji, kas kopā ar Runčiem Punci un Franci, astoņiem kustoņiem, suni Kāravu , mazo Mākoņzauru un daiļo vistiņu Dūdiņu atcerējās spilgtākos notikumus no visām grāmatām. Skolēni demonstrēja gan savus mīļākos dzejoļus, izspēlēja nelielus skečus un dalījās ar saviem pierakstiem speciāli Bērnu un jauniešu žūrijai izgatavotās piezīmju grāmatiņās. Bibliotekāre bija sagatavojusi arī nelielu spēli, kuras laikā skolēni varēja pārbaudīt un atsvaidzināt savas zināšanas par izlasītajām grāmatām.
Noslēgumā ar lielām gavilēm un ovācijām katrs dalībnieks tika pie īpašas balviņas – uzlīmju blociņa , kā arī godam nopelnīta diploma. Paldies skolēnu vecākiem, skolotājām Santai Šūmanei un Elīnai Apsītei par aktīvu dalību šī pasākuma norisē un bērnu lasītprasmes veicināšanā. Bērni sauca arī LIELU PALDIES Latvijas Nacionālajai bibliotēkai par dāvāto iespēju un dāvanām.

Šī gada 28.februārī, Rīgā, Ķīpsalā norisināsies Lielie lasīšanas svētki, kurus skolēni ir aicināti apmeklēt kopā ar savām ģimenēm. Šajos svētkos taps zināmi balsošanas rezultāti un tiks paziņots, kuras grāmatas  ir atzītas par vērtīgākajām Bērnu, jauniešu un vecāku žūrijas grāmatām 2014.gadā.

Informāciju sagatavoja Marita Veica
Laurenču sākumskolas bibliotekāre

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

%d bloggers like this: