Pirmo klašu skolēni aizvada 100.skolas dienu

DSC_0052

6.februāra rītā mazākie Laurēni skolā ieradās saposušies, ar mirdzošām acīm un prieka dzirksti sirdī, jo sajūsmu sagādāja ne tikai brīvlaiks, kurā visi dosies jau nākamajā nedēļā, bet arī kāds īpašs notikums skolā: „Pirmo klašu 100.skolas dienas svētki”, kuriem skolēni sāka gatavoties jau 1.septembrī. Katrs no skolēniem uz skolu atnesa daļu savas vai visas ģimenes ikdienas, daļu interešu un jauku brīžu kopā ar saviem mīļajiem. Laurenču sākumskolas zālē mazie Laurēni veidoja garumgaras dažādu priekšmetu rindas, lai parādītu, ko izdevies sakrāt 100 dienu laikā: varējām apskatīt gan krāsainu lentīšu, gan konfekšu papīru, pogu un pat 100 zīmējumu rindas. Katra rinda tika nomērīta un noteikts visgarākās rindas īpašnieks katrā klasē.
Svētki bez pārsteiguma nav svētki, tādēļ Laurenču sākumskolas 4.klase mazos Laurēnus iepriecināja ar īpašu leļļu teātra izrādi „Joka pēc alfabēts”, izspēlējot jautrās pasaciņas no Indras Sproģes grāmatas un noslēgumā nodziedot pašu labāko alfabēta dziesmu!