Erudīcijas konkurss 2.a klases skolēniem un vecākiem

Pirms pavasara brīvdienām 2.a klasē notika erudīcijas konkurss. 2. a skolēni gribēja novērtēt, kā ir mācījušies, cik uzmanīgi klausījušies stundās, cik bijuši vērīgi, dzīvojot savā klasē, skolā, tāpat cik labi pazīst viens otru. Tomēr ne mazāk svarīgi bija noskaidrot, vai to, ko zina skolēni, zina arī viņu vecāki. Jau Boņuks filmā ”Cilvēka bērns” gribēja zināt, kurš ātrāks: zirgs vai mācītāja mašīna. Tātad, kurš gudrāks: es vai mani vecāki? Tā ceturtdienas pievakarē tika krātas pareizo atbilžu barankas par dažādiem dabaszinību, matemātikas, latviešu valodas un sadzīves jautājumiem. Cīņa starp GUDRAJIEM OLIMPIEŠIEM, GUDRĪŠIEM, GUMIJAS LĀCĪŠIEM, SUPERKOMANDU, GUDRAJIEM MANDARĪNIEM UN MINECRAFT EKSPERTIEM bija diezgan sīva. Sadarbojoties grupā, jautājumi tika kosti kā rieksti. Bija vērojamas arī dziļākas diskusijas par, piemēram, elektrības avotiem vai ēdienu, kuru ēd visi klases skolēni, beidzot tika noskaidrots, kas patiesībā ir CUKINI.
Šoreiz uzvarēja GUDRIE OLIMPIEŠI un GUDRĪŠI. Apsveicam!
Jā, un kā tad bez balvām… Katra komanda saņēma kādu oriģinālu balvu. Piemēram, vienas pastaigas maršruta izveidi vai rotaļu pēcpusdienas organizēšanu.
Ir skaidrs, ka visi mājās devās noguruši, bet arī ļoti iepriecināti par kopā pavadīto laiku un sajūtu, ka piedzīvojuši jauku vakaru kopā un kļuvuši vēl mazliet gudrāki!

Sagatavoja skolotāja Sigita Pole