Laurenču sākumskolā aizvadītas 3.līdz 6.klašu teātra izrādes

25.marta vakarā 3.līdz 6.klašu skolēni satraukuma pilni gaidīja plkst. 17:30, lai vecākus iepriecinātu ar trīs īpašām izrādēm.
Kā pirmā bija H.Paukša izrāde “Lidojošie pīrādziņi”, kas skatītājus iepazīstināja ar Sarkangalvīti, trāpīgo un precīzo snaiperi, izsalkušo rīmu, prasīgo māmiņu un vecmāmiņu.
3.līdz 4.klašu grupa visus smīdināja ar H.Paukša izrādi “Trīs resni laupītāji”, ļaujot skatītājiem vērot karaļpāri, kam ļoti patīk spēlēt dambreti, kaunīgo princi, kurš plāno precēties, un princesi, kura neparko šadu līgavani nevēlas pieņemt, tādēļ izplāno savu nolaupīšanu, lai laulības atceltu! 30 minūšu garumā varējām ieskatīties gan laupītāju ikdienā, gan dzīvot līdzi virknei citu aizraujošu notikumu.
Vakara noslēgumā 5. un 6.klases meitenes ar H.Paukša izrādi “Trīs rubļi” atklāja, ka laba sirds ir daudz svarīgāka par zeltu vai smalku pili, un pat parasts pogu maisiņš var būt vērtība!
Sakām sirsnīgu paldies teātra pulciņa vadītājai Guntai Suhanovai par skolēnu sagatavošanu un iedvesmošanu teātra mākslai, kā arī skolotājai Zinaīdai Ceskei un mākslas pulciņa dalībniekiem par skaistajām dekorācijām un skolotājam Gunāram Kanbergam par tehnisko nodrošinājumu!