Lepojamies!

20150423_150043

23.aprīlī Laurenču sākumskolas 5.un 6.klases skolēnu komandas – “LV finieris” un “SPV (Siguldas pilsētas varoņi )” – devās uz Siguldas Valsts ģimnāziju, lai piedalītos Siguldas novada konkursā “Esi zinātnieks un pētnieks”.
Skolēni savas zināšanas un erudīcijas prasmes varēja pielietot fizikas, ķīmijas un bioloģijas stacijās, kurās eksperimentēja, būvēja garāko ceļu bumbiņai, pētīja dzīvos organismus, kas mīt bioloģijas kabineta akvārija filtrā, kā arī klausījās izzinošās lekcijās, ko bija sagatavojuši Latvijas Dabas muzeja pārstāvji!
Apsveicam 5.klases komandu ar godam nopelnīto atzinību par piedalīšanos un 6.klases komandu par iegūto 1.vietu!