2.c klases Lielā talka

Lielās Talkas priekšvakarā, 24. aprīlī, 2.c klases skolēni ar savām ģimenēm un skolotāja Agnese pulcējās pagalmā aiz skolas, lai vakaru veltītu meža sakopšanai un lielās zaru kaudzes kurināšanai. Bērni iesaistījās lapu grābšanā, zaru zāģēšanā un to nešanā uz ugunskuru, arī pieaugušie darīja to pašu, bet papildus uzņēmās sarežģītākus un atbildīgākus darbus – nogāzušos koku zāģēšanu, sakņu un bīstamo sprunguļu izciršanu un lielā ugunskura dedzināšanu.
Un kas gan tā par talku bez mielasta!? Tika izveidots mazais ugunskurs zupas vārīšanai un talkas izskaņā visi cienājas ar pašu gatavotu gardu zupu no lielā katla. Visi strādāja no sirds, lai pašiem un arī citiem būtu prieks dzīvot sakārtotā vidē.
Īpašā sajūsma bērni bija par milzīgo ugunskuru, kas radīja svētku noskaņu un visus sasildīja.
Mīļš paldies visiem čaklajiem talciniekiem un uz tikšanos nākamajā talkas pasākumā!

Sagatavoja skolotāja Agnese Kalviņa