Laurenču sākumskolā aizvadīta Mākslas nakts „Ūdenī”

30.aprīļa vakarā 3.līdz 6.klašu skolēni savās klasēs iekārtoja omulīgas guļvietas, jo šoreiz mājās tika plānots doties tikai 1.maija rītā! Laurenču sākumskolā tikai aizvadīta jau otrā, tradicionālā Mākslas nakts, šoreiz atklājot mākslas un ūdens nedalāmo savienību.
Laurēniem bija iespēja darboties deviņās radošajās stacijās. Kamēr viena no deviņām grupām „Eco studijā” eksperimentēja ar dažādiem dabīgiem materiāliem, piemēram, smiltīm, pelniem un ziedlapām, lai radītu dabas krāsu piesātinātus darbus, tikmēr citi iejutās mākslas ekspertu un pašu mākslinieku lomās, atklājot, ka gleznot pēc otra stāstītajām norādēm nav nemaz tik vienkārši, toties ļoti aizraujoši!
Kādā citā stacijā skolēni kopīgā plakātā zīmēja vēl neatklāto okeāna dzīļu noslēpumus, iztēlojās dzīvi uz vientuļas salas un rakstīja vēstules saviem tuvajiem par tām izjūtām, kuras pārņēma, skatoties fragmentu no filmas „Pamestais”. Tāpat vakara gaitā skolēni ielūkojās Afrodītes vannā, atdzīvināja un rekonstruēja vairākas gleznas, kā arī kopīgi vakariņoja pie brīnišķīgi noformēta zilo ūdeņu galda.
Tomēr visgaidītākais Mākslas nakts brīdis bija izsole: skolēni jau no mēneša sākuma par labiem darbiem un sasniegumiem krāja īpašās Mākslas nakts naudiņas, kuras 30.aprīļa vakarā varēja izlietot, iegādājoties skolotāju apgleznotus stikla traukus! Izsole bija spraiga un negaidītu pavērsienu pilna, tā noslēdzot brīnišķīgu pasākumu par godu ūdens tēmai mākslas pasaulē!

Paldies visiem, kuri piedalījās un palīdzēja Mākslas nakts tapšanā!

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

%d bloggers like this: