Sākam gatavoties kamaniņu sporta sezonai- kaļam ragavas vasarā!

12.02.2014 Sochi. Olympic Park. Medal ceremony. Andris Sics. Juris Sics. Martins Rubenis. Eliza Tiruma. Photo/Ilmars Znotins/LOK

Jau 20. gadu kamaniņu sporta skola uzņems jaunos sportistus, lai tos mērķtiecīgi gatavotu visaugstākā ranga sacensībām-Olimpiskajām spēlēm. Visi Latvijas kamaniņbraucēji savu pirmo rūdījumu uz ledus ir ieguvuši tieši šajā skolā. 15. jūnijā Latvijas bērnu un jauniešu kamaniņu sporta skola izsludina atvērto durvju dienu Murjāņu Sporta ģimnāzijā.
Gaidām bērnus no 9 gadu vecuma, kuri interesējas un vēlētos nodarboties ar kamaniņu sportu. 15.06. plkst. 10.00 iespēja vērot BJKSS audzēkņu sacensības – kontrolnormatīvus pirms vasaras nometnēm. Plkst.12.00 iespēja veikt fiziskās sagatavotības kontroltestus un individuālās pārrunas ar treneriem.

Sīkāka informācija pa telefonu- 29789245 vai http://www.kamanas.lv