Paldies par kopā pavadīto 2014./2015.mācību gadu!

29.maijā Laurenču sākumskolā notika pēdējās mācību gada dienas svinīgā līnija, lai atskatītos uz šī mācību gada sasniegumiem, apbalvotu un pateiktu paldies tiem skolēniem, kuri nesuši skolas vārdu olimpiādēs, sporta aktivitātēs un dažādos konkursos, kā arī spējuši uzrādīt lielāko vidējās atzīmes kāpumu šī mācību gada laikā. Tika atklāti arī Laurenču sākumskolas Gada skolēna un Gada skolotāja titula saņēmēji, kā arī 28.maija Foto orientēšanās sacensību rezultāti un vietu sadalījums pa klašu grupām!
Siguldas novada Domes priekšsēdētājs Uģis Mitrevics pasniedza godam nopelnītās Gada klases balvas Laurenču sākumskolas 2.a klasei un klases audzinātājai Sigitai Polei, kā arī 5.klasei un klases audzinātājai Kristīnei Spalei. Šīs klases dāvanā saņēma vienas dienas ekskursiju Latvijā vai kādā no Baltijas valstīm. Laurenču sākumskolas 6.klase un klases audzinātāja Valentīna Voiciša saņēma pārsteiguma balvu no “Siguldas saldējums” – saldējumu visai klasei!
Kā Gada skolēns 1.-3. klašu grupā Laurenču sākumskolā tika apbalvota 3.klases skolniece Laura Cakule, bet 4.-6.klašu grupā šo titulu ieguva 5.klases skolniece Sindija Turauska. Gada skolotāja titulu šajā mācību gadā ieguva 2.a klases audzinātāja Sigita Pole!
Skolēni dāvanās saņēma frisbiju ar Laurenču sākumskolas logo, bet katrs Laurenču sākumskolas skolēns dāvanā saņēma laurēna nozīmīti.

Laurenču sākumskola vēlas teikt lielu paldies AS „Siguldas Būvmeistars” un personīgi Jānim Purgailim par košā un skaistā  Laurenču sākumskolas karoga izgatavošanu!

Vēlam visiem aizraujošu atpūtu vasarā un tiekamies 1.septembrī moži un gatavi jaunam mācību gadam!

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

%d bloggers like this: