3.b klase dodas ekskursijā uz Dobeli

8.oktobrī 3.b klase devās ekskursijā uz Dobeli. Aizrautīgas un zinošas gides pavadībā skolēni iepazina Pokaiņu meža vēsturi, vēroja dabu, atpazina kokus, debespuses un iepazina seno latviešu tradīcijas. Ekskursija turpinājās Dobeles sveču ražotnē “Baltic candles”, kur skolēniem bija iespēja satikt arī pašu ražotnes īpašnieku. Bija liels piedzīvojums redzēt, kā notiek sveču ražošana, gides pavadībā izstaigāt visu ražotni, vērot cilvēku ieguldīto darbu, lai prece nonāktu veikalu plauktos. Tāpat skolēni redzēja, kā šo pašu darbu veic nesen iegādātā ražošanas iekārta, aizstājot cilvēku darbu. Liels prieks bija par to, ka ražotne nodarbina ļoti daudz Dobeles iedzīvotāju un vasarās arī skolēnus. Ceļš mājup pagāja patīkamu iespaidu atmiņās un ikviens ar nepacietību gaidīja brīdi, kad mīļajiem pasniegs sarūpētās dāvanas no Pokaiņiem un “Baltic candles”.

Sagatavoja skolotāja Elīna Apsīte