5.klase viesojas dabas izglītības centrā “Vecupītes”

14.oktobra rītā 5.klase devās Kocēnu virzienā. Galamērķis: dabas izglītības centrs “Vecupītes”, kas piedāvā dažādas dabas izziņas aktivitātes gan bērniem, gan pieaugušajiem. Skolēniem bija iespēja izstaigāt “Vecupīšu” tuvumā esošo 2,8 km garo dabas taku, kurā redzamas dažādas ekosistēmas. Takā izvietotie stendi skolēniem palīdzēja uzzināt dažādus interesantus faktus par Latvijā esošajām koku sugām, putniem, kukaiņiem un dzīvniekiem. Skolēni iepazina, piemēram, oša un melnalkšņa lapas, veidojot šo koku lapu nospiedumus, tāpat piedalījās aizraujošās stafetēs, kurās bija nepieciešams pielietot zināšanas par dzīvnieku barošanās veidiem un atpazīt koku sugas. Atraktīvā diena tika noslēgta ar desiņu un zefīru cepšanu.
Lielu paldies par kopā pavadīto dienu sakām dabas izglītības centra “Vecupītes” pārstāvei Baibai Līviņai-Jarohovičai!