3. a klase – dalībnieki LOK projektā “Sporto visa klase”

Novembra pirmajā nedēļā sāksies Latvijas Olimpiskās komitejas (LOK) rīkotais projekts “Sporto visa klase” otrā sezona. Projekts paredzēts bērnu veselības nostiprināšanai, viņu stājas uzlabošanai un motivācijas radīšanai nodarboties ar sportu. Šajā mācību gadā projektā iesaistāmies arī mēs – Laurenču sākumskolas 3.a klase.
Nodarbības projekta ietvaros notiks saskaņā ar Latvijas Sporta pedagoģijas akadēmijas (LSPA) izstrādātu metodisko materiālu. Projekts “Sporto visa klase” paredz 3 fakultatīvās sporta nodarbības nedēļā, papildus 2 noteiktajām sporta stundām.
22. oktobrī Olimpiskajā Sporta centrā” norisinājās projekta atklāšanas ceremonija, kurā piedalījās gandrīz 1200 bērnu no visas Latvijas, un mums bija liels prieks un piedzīvojums būt daļai no sportot gribētājiem. Saņēmām arī LOK dāvināto “Sporto visa klase” karogu. Klases kapteinis Krists Turauskis to saņēma no LOK prezidenta Žorža Tikmera un atvizināja uz skolu, kur tas gaidīs svinīgu projekta atklāšanu novembra sākumā. Lai mums sportisks mācību gads!

Sagatavoja skolotāja Sigita Pole

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

%d bloggers like this: