Laurenču sākumskolā atklāts projekts “SPORTO VISA KLASE”

2.novembra rītā ar svinīgu Latvijas Olimpiskās komandas karoga ienešanu Laurenču sākumskolā sākās LOK projekts “SPORTO VISA KLASE”. Projektā kopā ar citiem 1169 Latvijas skolēniem no 45 skolām iesaistījusies arī Laurenču sākumskolas 3.a klase. Siguldas novada domes priekšsēdētājs Uģis Mitrevics aicināja ikvienu: “Sportosim!” Klases olimpiskie vēstneši Juris un Andris Šici aicināja būt vienotiem, palīdzēt viens otram un būt čakliem arī mācībās. Klases vecāki pastāstīja par pavisam nejauši sadzirdētu ziņu, kas pārvērtusies iespējā sportot visiem kopā.
“Novembris ir Latvijas dzimšanas dienas mēnesis. Sagaidīsim un svinēsim svētkus draudzīgi, atbildīgi un  sportiski, cienot sevi un Latviju!”  svinīgā brīža noslēgumā aicināja skolas direktore Sanita Ungura.

Informāciju sagatavoja Laurenču sākumskolas 3.a klases audzinātāja Sigita Pole