9.līdz 12.novembra aktivitātes Laurenču sākumskolā

Nedēļa no 9.līdz 12.novembrim Laurenču sākumskolā aizvadīta patiešām aktīvi: 9.novembra pēcpusdienā 5.un 6.klašu skolēni piedalījās Siguldas Novada skolu erudīcijas konkursā “Prāta pūra lāde”. 5.klases komanda šajā konkursā ieguva 1.vietu, bet 6.klase – godpilno 3.vietu!
Tāpat 11.novembra rītā skolā tika sveikti stiprākie laurēni, kuri ieguva titulu “Laurenču Lāčplēsis”. Kā stiprākais no 4.-6.klašu grupas bija 5.klases skolnieks Matīss Urbanovičs, no 3.klašu grupas – 3.a klases skolnieks Krists Turauskis, no 2.klašu grupas – 2.a klases skolniece Dārta Neimane, kura izrādījās visstiprākā Lāčplēse Laurenču sākumskolā, un no 1.klašu grupas “Laurenču Lāčplēša” titulu godam nēsās 1.b klases skolnieks Edvards Demidovs.
Dienu vēlāk, 12.novembrī, 2.klases piedalījās Siguldas Novada 2.klašu sporta pasākumā “Lāčplēša stafetes”. Ar panākumiem startēja 2.a klase, iegūstot 2.vietu!

No visas sirds lepojamies ar mūsu laurēnu panākumiem!

P.S. Foto no “Prāta pūra lādes” konkursa pieejamas šeit: http://www.sigulda.lv/public/lat/fotogalerijas/notikumi_siguldas_novada/siguldas_novada_skolu_erudicijas_konkurss_8222prata_pura_lade8221_siguldas_pilsetas_vidusskola_09_11_2015_foto_a_linarts/ 

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

%d bloggers like this: