Laurenču sākumskolā pasniedz zelta un sudraba liecības

18.decembra rītā laurēni pulcējās skolas 2.stāva gaitenī, lai svinīgi pasniegtu zelta un sudraba liecības 4.līdz 6.klases skolēniem. Zelta liecību ieguvēji jeb skolēni ar semestra vērtējumiem labi, teicami un izcili, ir:
4.klase: Laura Cakule, Bruno Polis, Jānis Marcinkevičs, Elza Petrovska un Dargmāra Strautmale.
5.klase: Edvards Neimanis un Pauls Oliņš.
6.klase: Eimija Mihelsone un Edvards Petrovskis.
Ne mazāk nozīmīgas šajā rītā bija arī sudraba liecības, kuras tika pasniegtas skolēniem ar vislielāko izaugsmi, salīdzinot ar iepriekšējā mācību gada noslēguma vērtējumiem. Sudraba liecību ieguvēji ir:
5.klase: Edgars Bāliņš, Krišjānis Gercāns, Renārs Vanags un Žaklīna Zeiza.
6.klase: Mārtiņš Bojārs, Otomārs Gulbis, Niks Iesalnieks, Paulis Pēteris Janovs un Sanija Loreta Kalniņa.
Kā ierasts, skolēni ar labākajām sekmēm jau vairākus gadus dāvanā saņem Siguldas novada Domes priekšsēdētāja Uģa Mitrevica un Bobsleja un kamaniņu trases direktora, Domes deputāta Daiņa Dukura sarūpētu pārsteigumu – braucienu ar vučko Bobsleja un kamaniņu trasē. Šogad Laurenču sākumskolas Pedagoģiskā padome nolēma, ka šo dāvanu viennozīmīgi ir pelnījuši skolēni ar vislielāko izaugsmi, tādēļ braucienā ar vučko devās trīs 6.klases jau pieminētie skolēni: Otomārs, Paulis un Mārtiņš.
Tāpat šajā rītā tika apbalvoti Starpnovadu vizuālās mākslas olimpiādes laureāti: 4.klases skolniece Laura Cakule, kura ieguva 2.vietu, un 2.b klases skolniece Annija Auziņa, kura olimpiādē ieguva atzinību. Paldies skolotājai Vanesai Čeičiniecei par skolēnu sagatavošanu olimpiādei!
Skolas bibliotekāre Marita Veica šajā rītā sveica arī skolas čaklāko lasītāju un klasi. Čaklāko lasītāju klases titulu ieguva 1.b klase, bet čaklākā lasītāja titulu – 1.b klases skolniece Letīcija Tīna Baltkaula.

Lepojamies ar ikvienu laurēnu un vēlam, lai 2.semestra beigās katram izdodas saņemt savu zelta liecību!