Janvāris-profesiju un amatu mēnesis 3.b klasē

Turpinot iepriekšējā mācību gadā iesākto tradīciju, janvārī 3.b klase aicināja ciemos drosmīgos vecākus, lai viņi pastāstītu par savu profesiju. Šogad 3.b klasē ciemojās Jāņa Paula mamma Aija un Nikolaja mamma Jana. Skolēni iepazina koncertmeistara, mūziķa ikdienu, kā arī piedalījās tikpat radoša un atraktīva pedagoga nodarbībā, kurā uzzināja daudz jauna. Paldies māmiņām!
Janvārī skolēni devās uz Mālpili, kur viņus laipni uzņēma Mālpils novada keramikas studijas “Māl-pils” vadītāja Guna Petrevica. Guna skolēniem pastāstīja par mālu, tā īpašībām, podnieka amatu, kā arī nodemonstrēja vāzes tapšanu. Vēlāk arī pašiem skolēniem bija iespēja darboties ar mālu, un Gunas vadībā tapa meistarstiķis- sniegavīrs. Paldies Gunai par iespēju radoši darboties!
Šobrīd 3.klase vēl gaida, kad sniegavīri būs apdedzināti un atceļos uz skolu. Tos mēs visi redzēsim nedaudz vēlāk!

Informāciju sagatavoja skolotāja Elīna Apsīte