Laurenču sākumskolā noslēdzies lasīšanas maratons “Bērnu un jauniešu žūrija” 2015


Ceturtdien, 3.martā, ar pasākumu 2.a klasē un bibliotēkā, arī mūsu skolā noslēdzās 2015.gada lasīšanas veicināšanas maratons “Bērnu un jauniešu žūrija”. No mūsu skolas pavisam kopā piedalījās 36 skolēni ( no 1.-4.klasei), kas čakli lasīja piedāvātās grāmatas un noslēgumā tās arī vērtēja. Noslēguma pasākumā vēlreiz katram bija iespēja nobalsot par savu grāmatu – favorīti, kā arī pierādīt savas zināšanas par izlasītajām grāmatām, risinot krustvārdu mīklu un meklējot atslēgvārdus “burtu jūklī”, par to saņemot Latvijas Nacionālās bibliotēkas sarūpētus diplomus un dāvaniņu.
Noslēguma balsojumā pārliecinošu 1. vietu ieguva Mārtiņa Zuta grāmata “Nenotikušais atklājums”, kurā lasītājam kopā ar atraktīvo grāmatas varoni Kārli Darviņu nācās atminēt lielo jautājumu un noslēgumā – citam ātrāk, citam ne tik ātri, tomēr nonākt pie lielā atklājuma. 2. vietu, pēc mūsu skolēnu balsojuma, dalīja grāmatas – R. Lāgerkranca “Mana laimīgā dzīve”, S.Nopola “Risto Reperis” un K.Olsones “Stikla bērni”, bet 3.vietā ierindojās Jura Zvirgzdiņa grāmata “No Rīgas līdz Rīgai”.

Paldies visiem čaklajiem lasītājiem, skolotājiem un vecākiem, kas atbalstīja!

Informāciju sagatavoja bibliotekāre Marita Veica

 

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

%d bloggers like this: