Laurenču sākumskolā aizvadīta Mākslas nakts “Senā Ēģipte”

29.aprīļa vakarā Laurenču sākumskolā tikās 3.līdz 6.klašu skolēni, lai piedalītos jau par tradīciju kļuvušajā Mākslas naktī, kas šogad tika aizvadīta Senās Ēģiptes noskaņās.
Laurēniem bija iespēja darboties trīs kolonnu zālēs. Noklausoties leģendu par čūsku Apopu, skolēni veidoja īpašus hieroglifu spiedogus, ar kuriem vēlāk rakstīja savus šifrētos stāstus. Iepazīstoties ar Senās Ēģiptes mākslas kanonu, Portretu zālē tapa sižetiskas gleznas, kurās galvenie varoņi bija paši laurēni. Tāpat vakara gaitā katram bija iespēja izgatavot sev oriģinālu galvas rotu, aproci vai greznu kaklarotu.
Pēc dzelteni zeltainajām vakariņām skolēni piedalījās visgaidītākajā Mākslas nakts brīdī: skolotāju mākslas darbu izsolē. Visu aprīli skolēni par labiem darbiem un sasniegumiem bija sakrājuši iespaidīgu skaitu Mākslas nakts īpašo monētu – skarabeju, kas ļāva izsoli padarīt patiešām spraigu, skolēniem cenšoties vienam otru pārsolīt un nopirkt pašus skaistākos no skolotāju veidotajiem papīra mākslas darbiem.Vakara noslēgumā skolēnus deju zālē sagaidīja DJ Faraons, ļaujot skolēniem no visas sirds dejot un priecāties par aizraujošo piedzīvojumu Senajā Ēģiptē.
Paldies visiem, kuri piedalījās un palīdzēja Mākslas nakts tapšanā!

Informāciju sagatavoja Vanesa Čeičiniece

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

%d bloggers like this: