“Lielā šķirošanas stafete” Laurenču sākumskolā

AS „Latvijas zaļais punkts” organizētajā radošo darbu konkursā „Mēs šķirojam. Pievienojies mums!” starp Latvijas skolu 10 radošākajiem darbiem ierindojās arī Laurenču sākumskolas 3.b klases skolnieka Kārļa Lielmaņa reklāmas makets.
Kārļa balva bija iespēja noorganizēt skolā atraktīvu pasākumu “Lielā šķirošanas stafete” kopā ar sporta žurnālistu Armandu Tripānu un sporta deju dejotāju Martu Kalēju, piedaloties arī visiem 1.līdz 4.klašu laurēniem.
Skolēniem bija iespēja papildināt savas zināšanas par atkritumu šķirošanas nozīmi, izpildot dažādus uzdevumus, piemēram, šķirojot kartītes ar dažādu atkritumu attēliem un metot tās pareizajos konteineros, tāpat sacenšoties savā starpā, kura komanda visātrāk un vislabāk saplacinās 20 plastmasas pudeles. Skolēni sacentās arī prāta veiklībā, pildot krustvārdu mīklu un atbildot uz jautājumiem par atkritumu šķirošanu. Stafetes uzvarētāji balvā saņēma kliņģeri, tāpat skolēni tika iepriecināti ar dāvanām no pasākuma sponsoriem – lielveikalu tīkla „RIMI” un „Cido pārtikas grupas”.
Laurenču sākumskolas vārdā sakām lielu paldies Kārlim Lielmanim par dalību konkursā un visiem “Lielās šķirošanas stafetes” organizatoriem un sponsoriem par aizraujošo pēcpusdienu!

 
Informāciju sagatavoja Vanesa Čeičiniece

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

%d bloggers like this: