Mācību gada noslēgums Laurenču sākumskolā


30.maija rītā Laurenču sākumskolas pagalmā satikās visi 237 skolēni, kā arī skolotāji, lai atskatītos uz šī mācību gada sasniegumiem, apbalvotu un pateiktu paldies tiem skolēniem, kuri nesuši skolas vārdu olimpiādēs un dažādos konkursos, kā arī spējuši uzrādīt lielāko vidējās atzīmes kāpumu šī mācību gada laikā. Tika atklāti arī Laurenču sākumskolas “Gada skolēna”, “Gada darbinieka” un “Gada skolotāja” titula ieguvēji.
Zelta liecības par ļoti labiem, teicamiem un izciliem mācību rezultātiem Laurenču sākumskolā 4.-6.klašu grupā saņēma: Laura Cakule, Jānis Marcinkevičs, Elza Petrovksa un Dagmāra Strautmale, Krišjānis Gercāns, Pauls Oliņš un Katrīna Ungura, kā arī 6.klases skolnieks Edvards Petrovskis. 33 Laurenču sākumskolas skolēni saņēma sudraba liecības par vislielāko izaugsmi mācību gada laikā, paaugstinot savu vidējo vērtējumu.
Skolēni dāvanās saņēma skaistu ādas rokassprādzi ar Laurenču sākumskolas logo, bet katrs Laurenču sākumskolas skolēns dāvanā saņēma laurēna nozīmīti.
Kā “Gada skolēns” 1.-3. klašu grupā Laurenču sākumskolā tika sveikts 1.b klases skolēns Henrijs Polis, bet 4.-6.klašu grupā šo titulu ieguva 4.klases skolnieks Kristaps Stupelis. “Gada skolotāja” titulu šajā mācību gadā ieguva sporta skolotājs Ivo Alksnis, bet par “Gada darbinieku” tika atzīta mūzikas skolotāja Anita Bērziņa!
Dienas turpinājumā Siguldas novada Domes priekšsēdētājs Uģis Mitrevics apsveica novada konkursa “Gada labākā klase” uzvarētājus, kuri 1.-4.klašu grupā bija  Laurenču sākumskolas 3.b klase un klases audzinātāja Elīna Apsīte, kā arī 5.klase un klases audzinātāja Vanesa Čeičiniece. Pārsteiguma balvas no “Siguldas saldējums” saņēma 3.c klase un klases audzinātāja Agnese Kalviņa, kā arī 6.klase un audzinātāja Kristīne Spale.

Vēlam visiem laurēniem un viņu ģimenēm skaistu un saulainu vasaru! Uz tikšanos septembrī!

Informāciju sagatavoja Vanesa Čeičiniece

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

%d bloggers like this: