1.a klase gaida Latvijas dzimšanas dienu

Sagaidot Lāčplēša dienu, 1.a klases skolēni domāja par sevi, savu ģimeni un notikumiem, kas ļauj dzīvot brīvā Latvijā. Kopīgi ar Jauniešu iniciatīvu centra “Mērķis” jauniešiem skolēni gatavoja skaistas aproces, pagatavojs svētku lukturīti. Radoši domāja un zīmēja Lāčplēšus, kādus tos iztēlojas. Lai augtu stipri un veseli, skolēni stiprinājās ar Lāču maizi un medu. Skaļi un priecīgi uzgavilēja stiprākajam pirmklasnieku puisim – Mikum Urbanovičam. Mikus Lāčplēša pārbaudījumā “Roku saliekšana-iztaisnošana balstā guļus” vingrinājumu veica 40 reizes. Mikus nu ir 1.a klases stiprinieks!
Sagaidot Latvijas 98.dzimšanas dienu, skolēni gatavosies erudīcijas konkursam “Gudrais latvietis” un jau pavisam drīz priecāsies Danču vakarā!
Lai mums izdodas sagaidīt un nosvinēt Latvijas dzimšanas dienu gaišām domām un labiem darbiem!

Informāciju sagatavoja Sigita Pole