„Gada klase 2016” titula ieguvēji dodas uz Jelgavu


29.novembrī Laurenču sākumskolas 4.b klase, kura 2015./2016.mācību gada nogalē ieguva titulu „Gada klase” (1.-4.klašu grupā), devās ekskursijā uz Jelgavu, lai apmeklētu četras aizraujošas vietas.
Kā pirmās skolēni apmeklēja Valsts Ugunsdzēsības un glābšanas dienesta garāžas, kur tika parādīta ugunsdzēsēju ikdiena. Gaisā virmoja pusdienu smarža, daži ugunsdzēsēji atpūtās, tomēr skolēni tika brīdināti, ka jebkurā brīdī var pienākt izsaukums un skolēniem tāpat kā ugunsdzēsējiem ir jābūt gataviem rīkoties! Ugunsdzēsējs skolēniem parādīja mašīnas, izstāstīja katra instrumenta un rīka nepieciešamību. Dienas turpinājumā skolēni devās uz iespaidīgu apskates objektu, bez kura Jelgavas apmeklējums nebūtu pilnīgs – uz Jelgavas Sv. Trīsvienības baznīcas torni. Bija iespēja aplūkot pilsētu no stikla torņa, kā arī interaktīvi pildīt dažādus uzdevumus.
Nākamā pieturvieta bija Lielupes palienes pļavas, kurās ganās vairāk nekā 50 savvaļas zirgi. Šīm pļavām piešķirts Eiropas nozīmes īpaši aizsargājamo dabas teritoriju statuss. Skolēni iepazina savvaļas zirgu ikdienu, kā arī klausījās aizrautīgā stāstījumā par zirgiem, bet dienas noslēgumā visi devās uz “Karameļu darbnīcu”, kur redzēja karameļu gatavošanas paraugdemonstrējumus un katrs pats izgatavoja savu īpašo karameli uz kociņa.
4.b klases skolēni saka lielu paldies Siguldas novada pašvaldībai par finansējuma piešķiršanu ekskursijai konkursa “Gada klase” ietvaros un Laurenču sākumskolas Vecāku atbalsta biedrībai, kā arī saviem vecākiem!

Informāciju sagatavoja 4.b klases audzinātāja Elīna Rumba

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

%d bloggers like this: