1.b un 4.a klase atbalsta akciju “Dod pieci”

1.b klasē kāds rīts sākās ar domām: “Kā es varu palīdzēt kādam, kurš šobrīd nejūtas labi un kad vispār cilvēks nejūtas labi?” 1.b klases kolektīvs kopīgi nonāca pie secinājuma, ka viens no iemesliem ir tad, kad esam saslimuši. Skolēni kopā ar skolotāju nolēma, ka vēlas atbalstīt Latvijas radio pieci labdarības akciju “Dod pieci” un uzzīmēja sirsnīgus zīmējumus, kurus skolotāja svētdien aizgādāja uz Stacijas laukumu, kur “Dod pieci” studijā tie tika izvietoti pie sienas. Kopā ar ziedojumu un zīmējumiem skolēniem bija iespēja izvēlēties dziesmu, kuru atskaņot ēterā: tika izvēlēta 1.b klasei mīļa dziesma, kuras ritmos skolēni griežas ča ča ča dejā un ir jautri.

Šajā akcijā kopā ar 1.b klasi aktīvi iesaistījās arī 4.a klase kopā ar skolotāju Diānu Judzi.
1.b un 4.a klase vēl visiem stipru veselību, mundru garastāvokli un veiksmi 2017.gadā!

Informāciju sagatavoja skolotāja Elīna Apsīte