Laurēni piedalās Latvijas Skolu ziemas Olimpiskajā festivālā

DSC_0533.jpg
Nedēļas nogalē Ērgļos un Viešūra kalnā ar vērienu norisinājās Latvijas Skolu ziemas Olimpiskais festivāls, kura ietvaros divas dienas vairāk nekā tūkstotis jauniešu cīnījās par godalgām astoņos ziemas sporta veidos. Laurenču sākumskola tika pārstāvēta divās disciplīnās: distanču slēpošanā un milzu slalomā.
3km slēpojumā zēniem 6.klases skolēni Linards Anspoks un Edvards Neimanis ieguva attiecīgi 12. un 14.vietu, bet 2km slēpojumā meitenēm 6.klases skolniece Amanda Miltiņa ierindojās 10.vietā. Tāpat distanču slēpošanu pārstāvēja arī 3.b klases skolniece Emīlija Grīnberga, kura savā grupā ierindojās 18.vietā.
Milzu slalomā no Laurenču sākumskolas startēja 3.a klases skolēns Eduards Velcis, 4.c klases skolēni Emīlija Jansone, Laura Ciagune, Rūdolfs Beķeris, Kristaps Garančs, 4.a klases skolēns Krists Turauskis, 5.klases skolēns Kristians Jānis Krastiņš, 6.klases skolēns Pauls Oliņš. Šajā disciplīnā izcilu rezultātu sasniedza Laura Ciagune, izcīnot 1.vietu!
Apsveicam un lepojamies ar visiem laurēniem, kuri pārstāvēja skolas godu šajās sacensībās!

Informāciju sagatavoja Vanesa Čeičiniece