Laurēni piedalās Siguldas novada skolu sacensībās dambretē

Otrdien, 4. aprīlī, septiņi Laurenču sākumskolas skolēni – Simona Lāčplēse, Arno Pušņins, Rihards Krauze, Laura Nuķe, Rafaela Niedinga, Kārlis Lielmanis un Valters Veinbergs piedalījās Siguldas novada skolu sacensībās dambretē. Kopumā sacensībās piedalījās 34 skolēni no Laurenču sākumskolas, Siguldas pilsētas vidusskolas, Siguldas 1.pamatskolas, Allažu pamatskolas un Mores pamatskolas. Rafaela, Rihards un Kārlis nopelnīja diplomus, iegūstot 4. – 6.vietu, bet vislabāk veicās 3.a klases skolniecei Laurai Nuķei, kas ieguva 3.vietu meiteņu grupā.
Apsveicam dalībniekus ar veiksmīgajiem startiem dambretes sacensībās un paldies skolotājam Gunāram Kanbergam par skolēnu sagatavošanu sacensībām!

Informāciju sagatavoja Zane Pīpkalēja