Laurenču sākumskolā aizvadīta Mākslas nakts “Iepazīsti mākslinieku”

28.aprīlī Laurenču sākumskolā tikās 3.līdz 6.klases skolēni, lai piedalītos tradicionālajā Mākslas naktī. Šogad skolēni iepazina māksliniekus un to dažādību: kamēr 4.-6.klašu skolēni pēcpusdienas cēlienā devās ekskursijā uz Latvijas Nacionālo mākslas muzeju, kļūstot par muzeja detektīviem, 3.klašu skolēni apmeklēja dažādas radošās darbnīcas skolas telpās. Pie skolēniem viesojās četri Siguldas novada mākslinieki – Zinaīda Ceske, Elmārs Gaigalnieks, Rudīte Kaša un Agita Zālīte -, ļaujot skolēniem iepazīt papīra izgatavošanas mākslu, tāpat atklāt smilšu un māla iespējas mākslas darbu tapšanas procesā un kopā radīt lielformāta gleznas.
Vakara gaidītākais brīdis kā ierasts bija skolotāju mākslas darbu izsole. Vēlā vakara stunda tika aizvadīta patiešām spraigi, jo divu nedēļu garumā par labi paveiktiem uzdevumiem skolēniem bija izdevies sakrāt gandrīz 2 tūkstošus īpašo Mākslas nakts monētu. Kopumā izsolē tika pārdoti 38 skolotāju radīti mākslas darbi dažādās tehnikās.
Liels paldies visiem, kuri piedalījās un palīdzēja Mākslas nakts tapšanā! Īpašs paldies AS “Latvijas Valsts Meži” par sagādātajiem materiāliem un Laurenču sākumskolas Vecāku atbalsta biedrībai par finansiālo atbalstu!

Informāciju sagatavoja Vanesa Čeičiniece

 

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

%d bloggers like this: