4.a klases ekskursija: Aizraujoša diena Jelgavā!

4.a klase otrdien (9.maijā) devās fantastiskā un elpu aizraujošā ekskursijā uz Jelgavu. Jelgavā skolēni apskatīja ugunsdzēsības ekspozīciju, tāpat skolēni varēja iekāpt ugunsdzēsēju mašīnās, pielaikot ugunsdzēsēju ķiveres, vērot, cik ātrā laikā ugunsdzēsēji saģērbjas formā, lai dotos dzēst ugunsgrēku. Pēc ugunsdzēsēju depo apmeklējuma skolēni devās uz Jelgavas Sv. Trīsvienības baznīcas torni, kurā apskatīja interesanto torņa ekspozīciju un skaisto panorāmas skatu, kas paveras no torņa stikla kupola. Vērojot Jelgavu no augšas, skolēni saskatīja nākamo ekskursijas objektu – Lielupes palienes pļavas, kurās sastopami savvaļas zirgi. Sastapšanās ar savvaļas zirgiem bija īpaši satraucoša. Pēc tikšanās ar zirgiem visi devās uz “Karameļu darbnīcu”, kurā vēroja meistarklasi karameļu gatavošanā un paši iemēģināja roku savas karameles uz kociņa veidošanā. Diena bija patiesi piepildīta un aizraujoša!

Informāciju sagatavoja skolotāja Diāna Judze