Laurenču sākumskolā noskaidroti čaklākie lasītāji

Pagājušās nedēļas nogalē tika noskaidrota čaklāko lasītāju klase Laurenču sākumskolā, un šajā mācību gadā par to kļuva 1.b klase ar audzinātāju Elīnu Apsīti.
Kā balvu skolēni saņēma iespēju apmeklēt novada Bērnu bibliotēku, aplūkot un piedalīties pasākumā par godu rakstnieces Ilzes Indrānes 90 gadu jubilejai. Tikšanās laikā skolēni dalījās pārdomās par jau iepriekš izlasīto I.Indrānes darbu “Tipsis, Topsis un Tedis”, kopīgi noskaidroja kādus vārdus sunīšiem dod mūsdienās, veidojot populārāko vārdu TOP, kā arī iepazinās ar bibliotēkas ikdienu un jaunākajām grāmatām.
Atpakaļcelā skolēnus iepriecināja kopīgs pikniks un godam nopelnītas dāvanas.
Paldies Siguldas novada Bērnu bibliotēkas kolektīvam par laipnu uzņemšanu un skolotājai Elīnai par veiksmīgu lasītprasmes veicināšanu visa gada garumā!

Informāciju sagatavoja bibliotekāre Marita Veica