Mācību gada noslēgums Laurenču sākumskolā

31.maija rītā Laurenču sākumskolas skolēni un skolotāji satikās, lai atskatītos uz šī mācību gada sasniegumiem, apbalvotu un pateiktu paldies tiem skolēniem, kuri nesuši skolas vārdu olimpiādēs un dažādos konkursos, kā arī spējuši uzrādīt lielāko vidējās atzīmes kāpumu šī mācību gada laikā. Tika atklāti arī Laurenču sākumskolas “Gada skolēna”, “Gada darbinieka” un “Gada skolotāja” titula ieguvēji.
“Zelta liecības” par ļoti labiem, teicamiem un izciliem mācību rezultātiem Laurenču sākumskolā 4.-6.klašu grupā saņēma: Matīss Gercāns, Ralfs Reiters, Santa Reizniece, Kristaps Toms Vasarājs, Evelīna Balode, Ričards Girgensons, Nikolajs Karabeļņikovs, Ance Korņejeva, Signe Leikarte, Kārlis Lielmanis, Denīze Miķelsone, Katrīna Bergmane, Laura Cakule, Valters Veinbergs, Krišjānis Zelčs, Betija Butkus, Laura Ciagune, Rūta Kaukule, Jānis Marcinkevičs, Elza Petrovska, Dagmāra Strautmale, Paula Valtere, Krišjānis Gercāns, Pauls Oliņš un Katrīna Ungura.
Savukārt 44 Laurenču sākumskolas skolēni saņēma “Izaugsmes liecības” par paaugstinātu vidējo vērtējumu mācību gada laikā.
Kā “Gada skolēns” 1.-3. klašu grupā Laurenču sākumskolā tika sveikta 3.a klases skolniece Laura Nuķe, bet 4.-6.klašu grupā šo titulu ieguva 5.klases skolnieks Gustavs Auziņš. “Gada skolotāja” titulu šajā mācību gadā ieguva skolotāja Vanesa Čeičiniece, bet par “Gada darbinieku” tika atzīta skolas bibliotekāre Marita Veica!
Dienas turpinājumā Siguldas novada Domes priekšsēdētājs Uģis Mitrevics apsveica novada konkursa “Gada labākā klase” uzvarētājus, kuri 1.-4.klašu grupā bija  Laurenču sākumskolas 2.a klase un klases audzinātāja Ineta Socka, kā arī 6.klase un klases audzinātāja Vanesa Čeičiniece. Pārsteiguma balvas no “Siguldas saldējums” saņēma 2.c klase un klases audzinātāja Egija Varekoja, kā arī 5.klase un audzinātāja Agnese Poļakova.

Vēlam visiem laurēniem un viņu ģimenēm prieka pilnu un aizraujošu vasaru! Uz tikšanos septembrī!

Informāciju sagatavoja Vanesa Čeičiniece