Laurenču sākumskolas titula “Gada klase” ieguvēji – 3.a klase, apceļo Lietuvu

2016./2017. mācību gadā iegūtā balva “Gada klase Siguldas novadā 1.-4.klašu grupā” par papildus veiktajiem labajiem darbiem, panākumiem konkursos un sacensībās, atsaucību projektos, 3.a klasei deva iespēju doties vienas dienas ekskursijā.
Ceļā tika pavadītas 11 stundas un šis bija pirmais klasei tik ilgi kopā pavadītais laiks!
Dienas pirmajā daļā klase devās cauri Zemgales novadam Latvijas teritorijā uz Rauboņu parku Lietuvas pusē. Tur skolēni apmeklēja Dinozauru-pūķu parku, kur atrada daudz dabīga izmēra pārsteidzošas, rūcošas dinozauru kopijas un kustīgus pūķus.
Dienas turpinājumā klase apmeklēja Biržus, kur bija ne tikai brīnišķīgs ezers ar gulbjiem, bet arī īpašā Radvilu pils.
Pa ceļam tika apmeklētas mistiskās karsta kritenes jeb Govs ala, kur skolēniem bija iespēja ne tikai noklausīties neparastu leģendu, bet arī pētīt 13 metrus dziļo alu, lai uzzinātu, kā radies šis mīts. Skolēni noskaidroja, ka Biržus mēdz dēvēt par grimstošās zemes novadu un kritenes tajos ik pa laikam veidojas no jauna.
Netālu no Radvilu pils tika atrasts garākais koka tilts Lietuvā, kas pāri ezeram aizved uz Biržu pilsētu. Vienā virzienā ceļš pāri tiltam ved 525 metrus.
3.a klase pateicas Siguldas novada pašvaldībai par piešķirto balvu, Laurenču sākumskolas Vecāku atbalsta biedrībai par atbalstu, ceļojumu aģentūrai “Travel Biiz” par izstrādāto maršrutu un katrai ģimenei par sava bērna motivēšanu paveikt labas un atzinīgas lietas!

Informāciju sagatavoja 3.a klases audzinātāja Ineta Socka