3.klasēs noslēdzies projekts”Neparastā māja”

3.klases angļu valodas stundās apguva mini projekta veidošanas prasmes. Skolēni tika sadalīti grupās un katrai grupai bija kopīgi jāvienojas un jāuzzīmē sava neparastā māja, kurā viņi vēlētos dzīvot. Skolēni pārsteidza ar savām radošajām un izdomas bagātajām idejām. Tika uzzīmētas ļoti neparastas būves, piemēram, māja kā futbolbumba, portfelis, siera burgers, dāvana un dators, kā džina pudele, varavīksne, tāpat arī māja kā brīnumu un  kūku pasaule. Bija mājas, kurās varēja ieiet tikai tad, ja ir bārda, un mājas, uz kuru jumtiem var nolaisties tikai ar helikopteru. Vairāki skolēni bija uzzīmējuši mājas kokā. Projekts pierādīja, ka skolēniem ir ļoti labi attīstīta fantāzija, arī sadarbības prasmes komandā un uzstāšanās prasme publikas priekšā.

Informāciju sagatavoja angļu valodas skolotāja Agnese Rukkalne