Pie laurēniem viesojas Kārlis Bardelis

3.novembra pēcpusdienā pie 2.-6.kl. laurēniem viesojās neparasta un ļoti aizraujoša personība, kura iekļuvusi arī 2018.gada Pasaules Ginesa rekordu grāmatā – Kārlis Bardelis. 2016.gada 4.maijā Kārlis Bardelis un Gints Barkovskis no «Bored of Borders»  ar airu laivu no Namībijas sāka ceļu pāri Atlantijas okeānam uz 6000 km tālo Brazīliju, 142 dienās nokļūstot Riodežaneiro olimpiskajās spēlēs. Kārlis skolēniem pastāstīja, kā tas bija: pavadīt tik ilgu laiku 7m garajā un 2m platajā airu laivā, pārvarot dažādus šķēršļus. Tāpat skolēni uzzināja arī par citiem Kārļa piedzīvojumiem, piemēram, velo braucienu no Rīgas līdz Sočiem, pārvarot 2500 km garo ceļu, lai nogādātu  Bērnu slimnīcas pacientu vēlējumus un zīmējumus, kas toreiz bija veltīti Latvijas Olimpiskajai komandai. Kārlis labprāt atbildēja uz skolēnu jautājumiem, pastāstot, kādus okeāna iemītniekus satika savā ceļā, kā attīrīja okeāna ūdeni, lai to varētu lietot uzturā, kā neapmaldīties okeāna plašumos, un atgādināja, ka ļoti svarīga ir arī līdzcilvēku palīdzība, kas iespējama pat tur, kur to vismazāk gaidi. “Nekādu atrunu, seko savam sapnim!” ar šiem vārdiem Kārlis centās iedvesmot skolēnus ticēt šķietami neiespējamajam un darīt, lai viss izdotos!
Laurenču sākumskolas vārdā sakām lielu paldies Kārlim Bardelim par aizraujošo lekciju un vēlam panākumus arī turpmāk!

Informāciju sagatavoja Vanesa Čeičiniece