Laurenču sākumskolā viesojas Ozolnieku vidusskolas kolektīvs

Laurenču skola_23_10_2017..jpgSkolēnu rudens brīvdienās Laurenču sākumskola uzņēma ciemos Ozolnieku vidusskolas kolektīvu. Vizītes sākumā 6.klases skolniece Laura Cakule viesiem izrādīja abas skolas ēkas, pastāstot, kā notiek skolēnu mācību process un kā tiek pavadīts brīvais laiks. Dienas gaitā viesiem bija iespēja iepazīties ar Laurenču sākumskolas vēsturi, galvenajām darbības jomām un  skolas tradīcijām Vanesas Čeičinieces stāstījumā, bet skolotāja Sigita Pole viesiem piedāvāja nelielu ieskatu savā ikdienā, iesaistot tos modelētā dabaszinību stundā. Kamēr Ozolnieku vidusskolas kolektīvs iepazina Laurenču sākumskolas ikdienu, skolas direktors Kristaps Zaļais ar Ozolnieku vidusskolas direktori pārrunāja nākotnes plānus un idejas veiksmīgai un jēgpilnai skolas darbībai. Vizītes noslēgumā ciemiņi atzina, ka Laurenču sākumskola ir gaiša un atvērta skola, kurā noteikti gribētu atgriezties vēlreiz!

Informāciju sagatavoja Vanesa Čeičiniece