4.a klase pavada dienu dabā ar “Piedzīvojuma gars” treneriem

7.novembra rītā 4.a klasi pie skolas sagaidīja divi aktīvi treneri no biedrības “Piedzīvojuma gars”, lai visas dienas garumā veicinātu sadarbības prasmju pilnveidi un spēju pielāgoties dažādām situācijām. Skolēni strādāja gan nelielās grupās, kuru mērķis bija kļūt par saliedētām komandām, gan arī kopā kā klases kolektīvs, pierādot paši sev, ka sadarbībā ir spēks! Katrs no veiktajiem uzdevumiem tika analizēts, katram skolēnam bija iespēja izteikt savu viedokli par veiksmēm un neveiksmēm komandas darbā, plānot un domāt, kā to uzlabot, lai no kļūdām izvairītos. Dienas beigās skolēni atbildēja uz pašu galveno jautājumu: “Kas ir komanda?”, sniedzot atbildes, kas lika padomāt arī pieaugušajiem. “Komanda – tie ir cilvēki, kuriem tu uzticies un kuri uzticas tev, jo jums ir viens kopīgs mērķis, ko var sasniegt tikai tad, ja strādā kopā!”
Paldies Andrim un Atim no “Piedzīvojuma gars” par vērtīgo un aktīvo dienu dabā!

Informāciju sagatavoja Vanesa Čeičiniece