Laurenču sākumskolā noskaidroti stiprākie Lāčplēši

10.novembrī, Lāčplēša dienas priekšvakarā, Laurenču sākumskolā tika apbalvoti stiprākie no stiprākajiem – Laurenču sākumskolas Lāčplēši! Skolēni sacentās roku saliekšanā un iztaisnošanā balstā guļus (meitenēm – uz vingrošanas sola, zēniem – uz grīdas). Atsevišķās klašu grupās sacensība bija sīva, un visu izšķīra vingrinājuma tehniskais izpildījums.
Kā stiprākās Lāčplēses 1.klašu grupā bija: Rēzija Krauze – 1.vieta, Elīza Markvarte – 2.vieta un Ariana Tenkaļuka – 3.vieta. 2.klašu grupā: Evelīna Nagle – 1.vieta, Dārta Krastkalne – 2.vieta un Anna Riba – 3.vieta. 3.klašu grupā stiprākās bija: Luīze Marta Līvmane – 1.vieta, Keita Marcinkeviča – 2.vieta un Heidija Ciagune – 3.vieta. 4.klašu grupā jau otro gadu pēc kārtas nepārspēta palika Dārta Neimane, 2.vietu ieguva Kate Novicāne, bet 3.vietu – Patrīcija Buša. 5.-6.klašu grupā 1.vietu ieguva Laura Ciagune, 2.vietu – Katrīna Bergmane, bet 3.vietu – Patrīcija Pavlovska.
1.klašu zēnu grupā 1.vietas ieguvējs bija Leo Bilāns, 2.vieta – Mikus Mežeckis, bet 3.vieta – Knuts Lapiņš. 2.klašu grupā stiprākais bija Mikuss Urbanovičs, 2.vietu ieguva Bruno Niklāvs Mačinskis, bet 3.vietu – Gustavs Babris. 3.klašu grupā, uzstādot šī gada skolas rekordu, 1.vietu ieguva Edvards Demidovs, kurš atspiedās tieši 100 reizes, 2.vietu – Kārlis Dzintars, bet 3.vietu – Adrians Sliede. 4.klašu grupā 1.vietu ieguva Bruno Bilāns, 2.vietu – Kārlis Ulmis, bet 3.vietu – Žaks Taubers. 5.-6.klašu grupā stiprākais bija Lukass Pušņins, 2.vietā – Dāvis Valdovkis, bet 3.vietā – Kristaps Garančs.
Paldies skolēniem par piedalīšanos un skolotājam Ivo par sportiskas tradīcijas uzturēšanu!

Informāciju sagatavoja Vanesa Čeičiniece

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

%d bloggers like this: