Laurenču sākumskolā nosvinēta rakstnieces Astrīdas Lindgrēnes 110. jubileja

Novembris ir populārās zviedru rakstnieces Astrīdas Lindgrēnes jubilejas mēnesis, tāpēc arī Laurenču sākumskolā tas tika pavadīts kopā ar autores un lasītāju iemīļotajiem tēliem – Karlsonu, Pepiju Garzeķi, laupītāju meiteni Ronju un brāļiem Lauvassirdīm.
Skolēni Lasītāju klubiņā lasīja un dalījās pārdomās par Karlsonu un Pepiju Garzeķi, veidoja Karlsonam daudz mazas kūkas ar 1 svecīti un pina Pepijas draiski oranžās bizes.
Noslēdzot jubilejas mēnesi, skolēni tika aicināti piedalīties pasākumā, kurā visiem interesentiem bija iespēja noklausīties fragmentus no Astrīdas Lindgrēnes populārākajām grāmatām, satikt pašus tēlus, minēt krustvārdu mīklu un, vēlreiz pārrunājot izlasītās grāmatas, katram tēlam izvērtēt raksturīgākās īpašības.
Tieši tikpat daudz labsirdības, cik Lennebergas Emīls veltīja Kathultas Jokem un citiem veciem ļaudīm, arī Laurenču sākumskola ar šo pasākumu aicina uzsākt labdarības akciju, kuras mērķis ir sagādāt nelielu pārsteigumu Siguldas novada vientuļajiem pensionāriem Ziemassvētkos. Ģimenēm, kuras vēlas atbalstīt: precīzāka informācija būs izlasāma skolas mājas lapā, kā arī iespējams griezties pie bibliotekāres Maritas Veicas personīgi.

Informāciju sagatavoja bibliotekāre Marita Veica