3.c klase piedalās labdarības akcijā “Zvaigzne austrumos”

Ziemassvētku gaidīšanas laikā 3.c klases skolēni kopā ar ğimenēm atsaucās labdarības akcijas “Zvaigzne austrumos” aicinājumam sagatavot dāvaniņas karadarbībā cietušajiem bērniem pasaules karstajos punktos.
Paldies Riharda un Rēzijas Kraužu, Luīzes Martas un Martina Līvmaņu, Natas Eriņas, Kristera Ernesta Zīles, Ralfa Kliesta, Gustava Grinberga, Olivera Tobja, Mikus Landsberga, kā arī Kristiānas Helēnas un Katrīnas Rībenu ğimenēm par labestību, sirds siltumu un mīlestību, ko ar piepildītu dāvanu kasti ienesīs kāda bērniņa sirdī!
Paldies Luīzes Martas tētim par sarūpēto dāvaniņu nogādāšanu dāvanu nodošanas punktā – Siguldas katoļu baznīcā!
Lai gaišs un miera pilns Ziemassvētku gaidīšanas laiks!

Informāciju sagatavoja skolotāja Egija Varekoja