Iededzot trešo Adventes sveci, Laurenču sākumskolā noslēgusies labdarības akcija

18.decembra rītā Ciagunu ģimene Laurenču sākumskolā iededza trešo Adventes sveci, aicinot visus ticēt saviem spēkiem un nekad nepadoties, ikvienu darbu veicot ar vislabākajiem nodomiem un mērķtiecību panākt visveiksmīgāko rezultātu! Arī laurēni pēdējo divu nedēļu garumā pierādīja, ka labiem darbiem ir spēks, un šajā rītā noslēdza labdarības akciju, kuras mērķis bija Ziemassvētkos iepriecināt Siguldas novada vientuļos seniorus. Sākot ar 1.Adventi skolas bibliotēka uz brīdi bija pārvērtusies par rūķu darbnīcu, labo domu un sirsnīgo vārdu vēstniecību, kas 18.decembra rītā tika pasludināta par slēgtu, lai šie labie darbi, domas un dāvanas dotos pie tiem, kam svētki ne vienmēr asociējas ar daudz mīļiem cilvēkiem apkārt, ar piparkūku smaržu un dāvanām zem eglītes. Esam gandarīti un ļoti pateicīgi par lielo atsaucību un sirsnību, kas līdz ar dāvanām plūda no katra skolēna un viņa ģimenes sarūpētā pārsteiguma.
Paldies vecākiem un skolotājiem par lielo rūpību un labestību, ar kādu tika sarūpētas un saiņotas dāvanas – tās jau pavisam drīz kopā ar Sociālā dienesta darbiniekiem dosies pie saviem adresātiem.

Lai mums visiem sirsnības un gaišuma pilni Ziemassvētki!

Informāciju sagatavoja bibliotekāre Marita Veica