Laurenču sākumskolā pasniegtas “Zelta” un “Izaugsmes” liecības

22.decembrī Laurenču sākumskolā 4.-6.klašu skolēniem tika pasniegtas “Zelta” un “Izaugsmes” liecības. “Zelta” liecības saņēma 33 skolēni, bet “Izaugsmes” – desmit 5.un 6.kl.skolēni. Lielāko izaugsmi, salīdzinot ar iepriekšējā mācību gada gala vērtējumiem, uzrādīja 5.c klases skolnieks Rūdolfs Beķeris, paaugstinot savu vidējo vērtējumu par 0,49 ballēm. Tāpat tika apbalvoti arī Starpnovadu vizuālās mākslas olimpiādes 1.-4.kl.dalībnieki, kā arī laureāti: Dārta Kancīte (1.b klase) – 3.vieta, Laura Pigore (4.a klase) un Meldra Ceple (4.c klase) – atzinība. 3.-6.kl.skolēniem tika pasniegtas pateicības par aktīvu dalību dažādās sporta sacensībās un konkursos.
Vēlam sirsnīgus un mīlestības pilnus svētkus, kā arī aizraujošas ziemas brīvdienas! Uz tikšanos 8.janvārī!

Informāciju sagatavoja Vanesa Čeičiniece