100.skolas dienas svētki 1.klašu skolēniem

2.februāra pēcpusdienā Laurenču sākumskolas 1.klašu skolēni satikās skolas zālē, lai kopā nosvinētu pirmās 100 skolā pavadītās dienas. Skolēnu padome bija parūpējusies par trīs uzdevumiem, kas pārbaudīja to, cik vērīgi šo 100 dienu laikā 1.klašu skolēni ir klausījušies, skatījušies, dzirdējuši un mācījušies: skolēnu uzdevums bija atrisināt krustvārdu mīklu, savienot skolotāju un citu skolas darbinieku fotogrāfijas ar viņu vārdu un ieņemamo amatu, kā arī kopā ar vecāko klašu skolēniem atkārtot alfabētu, kas tika izspēlēts kā leļļu teātris pēc Indras Sproģes grāmatas “Joka pēc alfabēts” motīviem.
Katra 1.klase bija sagatavojusi arī savu 100.dienas vizītkarti, skaitot dzejoļus, dejojot un dziedot ne tikai latviski, bet arī angļu valodā. Katrs no skolēniem saņēma īpašo medaļu, par kuras dizainu bija parūpējušies 2.klašu skolēni, kā arī īpašu paldies saņēma tie 1.klašu skolēni, kuri ar labiem rezultātiem piedalījās Siguldas un Garkalnes novadu 1.klašu olimpiādē: Rēzija Krauze, Emīls Vikmanis, Mikus Mežeckis, Artis Veidemanis – 2.vieta, kā arī Līva Zinberga, Dārta Kancīte, Ralfs Kalniņš – atzinība!
Vēlam mazajiem laurēniem arī turpmāk aizraujošas, prieka un panākumu pilnas skolas dienas, kā arī sakām lielu paldies 1.klašu audzinātājam Santai Šūmanei, Montai Malkausei un Agritai Garajai par ieguldīto darbu!

 
Informāciju sagatavoja Vanesa Čeičiniece

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

%d bloggers like this: