Laurenču sākumskola saņēmusi dāvanā grāmatu “Spāres (Odonata) Latvijā”

20180214_091844.jpgLaurenču sākumskola šonedēļ saņēmusi skaistu dāvanu no Dāvida Kalniņa (3.b klase) tēta Mārtiņa Kalniņa – nupat kā izdoto pamatīga apjoma autordarbu “Spāres (Odonata) Latvijā”. Grāmatā detalizēti aprakstītas spāru bioloģiskās īpatnības, dzīvotnes, Latvijā sastopamās sugas un to izplatība, kā arī spāru vēsturiskie pētījumi Latvijā. Grāmatu rotā daudz skaistu bilžu un zīmējumu, tāpēc tā būs saistoša arī zinātkārajiem laurēniem!
Kalniņu-Pīpkalēju ģimene jau ilgstoši izglīto laurēnus par kukaiņu pasauli – iesākumā tā bija kukaiņu viesnīcas būvēšana, tad nodarbību un projektu vadīšana skolēniem un nu mums ir arī skaista grāmata. Paldies par jūsu ieguldījumu!

Informāciju sagatavoja skolotāja Madara Alberte-Habermane