Laurenču sākumskolā atzīmēta Žila Verna 190.jubileja

14.februārī Laurenču sākumskolā kopā ar 4.-6. klašu dabaszinību pulciņa dalībniekiem un skolotāju Madaru Alberti-Habermani tika atzīmēta populārā franču rakstnieka Žila Verna 190. jubileja.
Skolēni iepazinās ar Žila Verna biogrāfiju un interesantiem faktiem par viņa personību un daiļradi, kā arī paši praktiski darbojās skolotājas Madaras sagatavotajos uzdevumos. Tieši tāpat kā “Astoņdesmit dienās apkārt zemeslodei” galvenajam varonim Fileasam Fogam, arī skolēniem bija iespēja apceļot apkārt zemeslodei. Talkā tika ņemtas savas zināšanas, atlanti, globusi un karodziņi, lai atzīmētu ceļojuma galvenos pieturas punktus. Turpinājumā  skolēniem bija iespēja padomāt un analizēt mūsdienu transporta un tehnoloģiju iespējas, rēķināt attālumus un laiku, kāds būtu nepieciešams, lai šādu ceļojumu veiktu mūsdienās.
Noslēgumā skolēni bija sagatavojuši prezentācijas par savu ceļojumu galamērķiem un iespaidiem. Rezultātā uz globusa tika atzīmētas laurēnu apceļotās vietas! Paldies skolēniem un skolotājai Madarai par ieinteresētību un atsaucību pasākuma sagatavošanā!

Informāciju sagatavoja bibliotekāre Marita Veica

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

%d bloggers like this: