Bērnu un jauniešu žūrijas 2017. gada lasīšanas maratons noslēdzies!

Laurenču sākumskolas bibliotekāre saka lielu paldies visiem 29 skolēniem, kuri izlasīja visas nepieciešamās grāmatas un par tām nobalsoja! 23.februāra svinīgajā noslēguma pasākumā skolēni noskaidroja arī Laurenču sākumskolas grāmatu  – uzvarētāju, tā ir katalāņu autora Žaumes Kuponsa grāmata “Uzrodas Flata kungs” ( apgāds Lauku Avīze), otrajā vietā atstājot pašmāju autoru Māras Viškas, Ulda Daugaviņa un Mārtiņa Sirmā kopprojektu – pasaku pavārgrāmatu bērniem “Baltais lācis” ( izdevniecība “Liels un mazs”). Šis projekts ir lielisks veids  kā ieinteresēt bērnus lasīt un Laurenču sākumskola to turpinās arī šajā, 2018. gadā. Paldies skolas administrācijai, kas atbalsta šādus projektus  finansiāli, kā arī  paldies Latvijas Nacionālai Bibliotēkai par atbalstu un balviņām bērniem!

Informāciju sagatavoja bibliotekāre Marita Veica