Laurenču sākumskolā februāris aizvadīts Ziemas olimpisko spēļu zīmē

Februāra mēnesis Laurenču sākumskolas skolēniem pagāja XXIII Ziemas olimpisko spēļu zīmē, jo skolēni aizrautīgi sekoja līdzi notikumiem Phjončhanā. 9.februārī visiem laurēniem bija iespēja vērot Ziemas olimpisko spēļu atklāšanas ceremoniju, atbalstot un sagaidot Latvijas delegāciju, bet 2.a un 2.c klases skolēnu mācību procesā šajā dienā aizsākās mēneša virstēma –  Ziemas olimpiskās spēles. Integrējot mācību priekšmetus, skolēni paplašināja un nostiprināja savas zināšanas par pasaules valstīm, kontinentiem, sporta veidiem un sportistiem. Stundās skolēni ar sportisku azartu vēroja, pētīja, zīmēja, veidoja, domāja un sprieda. Tāpat visiem laurēniem Olimpisko spēļu laikā bija iespēja piedalīties konkursā, 10 dienas pēc kārtas atbildot uz īpašo dienas jautājumu. Jautājumu sērija bija izveidota tā, lai skolēniem būtu iespēja padomāt gan par Ziemas olimpisko spēļu vēsturi un dažādiem organizatoriskiem jautājumiem, gan noskaidrot kaut ko vairāk par Latviju pārstāvošajiem atlētiem. 28.februārī tika apbalvoti konkursa uzvarētāji: 1.-3.klašu grupā 1.vietu ar septiņām pareizām atbildēm no desmit ieguva Edvards Demidovs, 2.vietu ar sešām pareizām atbildēm ieguva Laura Gailīte, bet 3.vietu – Sinda Reila Dimiņa, Evelīna Nagle un Tīna Veica. 4.-6.klašu grupā 1.vietu ar deviņām pareizām atbildēm dalīja Kristaps Garančs un Paula Gintere, 2.vietu ar 8 pareizām atbildēm ieguva Katrīna Bergmane un Anna Reizniece, bet 3.vietu dalīja Annija Auziņa, Eleonora Dombrovska, Santa Reizniece un Kristaps Stupelis.  Paldies par iniciatīvu konkursa organizēšanā skolotājam Paul Luis Popa!
Esam lepni par latviešu sniegumu Ziemas olimpiskajās spēlēs!

Informāciju sagatavoja skolotājas Sigita Pole, Santa Jākobsone un Vanesa Čeičiniece